Kód: 1306930511 | Značka: KIK TRADE

Patrová postel Max komplet - vč. úl. boxu

7 hodnocení
8 999 Kč / ks 9 999 Kč Sleva 10 %
4-6 týdnů
Vyvýšená patrová postel, patrové lůžko, palanda, borovice masiv, lakovaná, vč. roštu, -vč. roštu rozměry lůžka:200x90 cm, výška 160 cm,rozměr úl. boxu:180x80x30 cm borovice masiv lakovaná Možnost rozložení na dvě sólo postele
Kategorie: Patrové postele 200 x 90 cm
Záruka: 24 měsíců
Materiál: dřevo/masiv
Odstín: borovice masiv lakovaná
Rozměr lůžka: 200 x 90 cm
Rozměr úložného boxu: 180 x 80 x 30 cm
Typ: Palanda
Výška: 160 cm

Patrové postele jsou oblíbené v dětských pokojích, na studentských kolejích i v rodinných penzionech. Ušetří místo a nabídnou kvalitní spací lůžka. Důkazem je tomu patrová postel Max vyrobená z borovice. Prvotřídní materiál jí dodává na životnosti a stabilitě. Součástí postele jsou pro bezpečný spánek dřevěné zábrany a nechybí ani praktické schůdky.

Rodiče ocení úložný prostor, děti pro změnu usínání ve výšce

Dřevěná palanda borovice masiv je prodávána v klasických rozměrech, díky čemuž se na ní hravě vyspí jak malé děti, tak i dospělí. Především ale děti si na posteli užijí mnoho zábavy. Spaní ve výškách je pro ně velmi dobrodružné. Praktickou záležitostí, kterou na rozdíl od dětí ocení zase rodiče, je úložný prostor. Ten je v podobě jednoho velkého výsuvného boxu. Rozměrově je úložný prostor široký 80 cm, dlouhý 180 cm a hluboký 30 cm. Zcela bez problému do boxu schováte peřiny, hračky nebo sezónní oblečení.

Patrová postel Max je dodávána včetně roštů v lakovaném přírodním provedení. Nezapomeňte si proto do ní pořídit také kvalitní matrace. Jen tak lze docílit komfortního a nerušeného spánku po celou noc.

Snadno rozložitelné na dvě samostatná lůžka

Dřevěná postel borovice masiv ale nemusí být nutně jen v patrové podobě. Postel je možné rozložit na dvě jednotlivá lůžka. V jeden den tak máte patrovou postel v malém prostoru a druhý den dvě sólo postele ve větším pokoji. To oceníte například při stěhování z garsonky v Praze či v Brně do rodinného domu v Plzni či v jiném koutě republiky.

KIK Nábytek nenabízí jen patrovou postel Max. Nabídka jednolůžkových i dvoulůžkových postelí je v e-shopu opravdu bohatá. Navíc všechen sortiment dodáváme do celé České republiky, a to ať už je vaším domovem Praha, Brno, Plzeň či malá vesnička v Beskydech nebo na Vysočině.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
info-kiktrade@volny.cz | +420 774 738 990